İstinye Kampüs

İş ve eğitim olanakları için eşsiz bir platform

İstinye Kampüs, Koç Üniversitesi’nin geçici kampüsü olarak 1993 yılında kurulmuştur. Üniversite’nin 2000 yılında Sarıyer-Rumelifeneri’ne taşınmasının ardından yeniden yapılanan İstinye Kampüs, halen eğitim ve toplantı merkezi olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Yaklaşık 6.500 m2’lik bir alanda faaliyet gösteren Kampüs, modern ve yenilikçi bir konsept çerçevesinde kurum ve kuruluşların konferans, toplantı ve eğitim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. İstinye Kampüs aynı zamanda Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü bünyesinde Yüksek Lisans ve Yönetici Geliştirme Programları’na ev sahipliği yapmaktadır.

İdeal Bir Konum

İstanbul’un merkezinde Boğaz ile iç içe

  • 4.000 m2 kapalı alan
  • 2.500 m2 açık alan
  • Çeşitli büyüklükte konferans, derslik ve çalışma odaları
  • Geniş rekreasyon alanları
  • Konforlu konaklama tesisleri
  • 100 araçlık otopark

Merkezi konumu ile ideal bir eğitim ve toplantı kompleksi olarak tasarlanan İstinye Kampüs, iş ve eğitim toplantıları için kurum ve kuruluşlara modern, pratik çözümler sunmaktadır.

İstinye Kampüs, iş dünyasının merkezinde olan konumu ile şehrin ana arterlerine ve çevre yollarına kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Atatürk Havalimanı’na yaklaşık 30 km uzaklıkta olan Kampüs, Maslak’a sadece 3 km, Levent’e 5 km ve İstinye Park Alışveriş Merkezi’ne ise 2.5 km mesafededir.

İstanbul Boğazı’na yakınlığı ve yemyeşil bir doğa örtüsü içindeki ortak kullanım alanlarıyla İstinye Kampüs, misafirlerinin çalışma zamanından arta kalan vakitlerde şehrin gözde mekanlarına kısa sürede ulaşabilmelerine ve kampüste konfor içinde vakit geçirebilmelerine olanak sağlamaktadır.