Çalışanların kişisel ve profesyonel gelişimine kurumların ise sürdürülebilir bir büyüme yakalamasına katkıda bulunma amacıyla kurulan Koç Üniversitsi Yönetici Geliştirme Programları, faaliyetlerinin büyük bir kısmını Koç Üniversitesi İstinye Kampüs’te gerçekleştirmektedir.

Yönetici Geliştirme Programları, çeşitlik sektörlerde faaliyet gösteren kurumlar ve bu kurumlardan gelen farklı tecrübe seviyelerindeki yöneticilerin yetkinlik ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırlanır.

Sektör örnekleri ve vaka çalışmaları ile zenginleştirilen eğitim, seminer ve simülasyonlar, akademik bilgi birikimi ve bu bilgilerin iş dünyası uygulamalarıyla bir bütün halinde sunulmaktadır.

Neden Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları? (Bold olmalı)
Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları’na katılanlar, dünya standartlarında, kaliteli bir eğitim ve hizmet alma ayrıcalığı yaşarlar.

Programlarımızda rol alan değerli eğitimciler, Koç Üniversitesi’nin öğretim üyelerinin yanı sıra, uluslararası akademik bağlantılarımız ve kurumsal ilişkilerimiz dolayısıyla işbirliği içinde olduğumuz akademisyenler ve endüstri liderlerinden oluşmaktadır.

Profesyonel ve samimi bir yaklaşım ile planlanan eğitimler, kişilerin güçlü ya da zayıf yanlarının farkında vararak, daha başarılı bir iş yaşamı, daha dengeli ve mutlu bir sosyal yaşam sürdürmelerine katkıda bulunur.

Ağırlıklı olarak Liderlik, Ekip Yönetimi, Kişisel Gelişim, İletişim, Strateji, Pazarlama, Marka Yönetimi, Finans, Ekonomi, Kurumsallaşma, İnovasyon, Müşteri Deneyimi konularında ve pek çok farklı başlıkta talep edilen eğitimler kuruma, sektöre ve katılımcı profiline özel olarak hazırlanmaktadır.

İsteğe ve içeriğe bağlı olarak grup çalışmaları, simülasyonlar, vaka analizleri, ekip ruhunu pekiştirmek amacıyla düzenlenen açık hava eğitimleri ve daha pek çok etkinlikle zenginleştirilebilen programlar, katılımcılara unutulmaz bir eğitim deneyimi ve kariyerlerinde yepyeni fırsatlar yaratmalarına yardımcı olabilecek değerli bir sertifikadır.